V letech 2009 - 2011 zpracování stavebních rozpočtů pro rekonstrukci památkové zóny - Pardubický zámek, dům U Jonáše atd.

Projekty, realizace

Kaplička Branišov

23.01.2013 11:27

Realizace projektu kaplička Branišov u Kdyně

Dozorované stavby

Rodinný dům Chrustenice

Dřevostavba typ LUXHAUS, výroba a montáž hrubé stavby-německý dodavatel. Na základovou desku provedena hrubá montáž z panelových dílců během 3 dnů. Střešní krytina betonová. Podlahová plocha 164m2. Vnitřní práce-český dodavatel. Mimo dozoru, zpracování PD na vnější úpravy parcely.

Rodinný dům Holubice

Malometrážní rodinný dům z cihelných bloků, s monolitickým stropem a sedlovou střechou a zateplením. Mimo dozoru zpracování PD na přístavbu garáže a přístřešku pro parkování. Doba výstavby cca 9 měsíců. Mimo drobné vady šlo o bezproblémovou stavbu.

Rodinný dům Bubovice

Klasický rodinný dům z cihelných bloků, žlb stropem a podkrovím se sedlovou střechou. Provedeno zateplní fasády. Dozor prováděn od poloviny hrubé stavby. Částečné problémy s dodavatelskou firmou-nutné opravy. Doba výstavby-resp. dozoru cca 6 měsíců.

Bytové družstvo Dubrovník

Osmipodlažní panelový dům z r.1973. Kompletní zateplení pláště objektu včetně výměny otvor. prvků dle podkladu "Energetického auditu". Kvalitní zateplení z EPS 100. Fasádní omítka minerální-tažená, soklová omítka "Marmolit". Na střeše osazení ventilačních hlavic "LOMANCO", svařovaná PVC střešní izolace, poplastované klempířské prvky. Realizace -4měsíce.